eniyiokul.com

Okullar Ne Zaman Kapanacak ?

Son dakika haberleri... Ortaokul ve liselerdeki yüz yüze sınavlarda yapılan değişikliğinin ardından okullar ne zaman kapanacak ve ara tatil olacak mı soruları da gündemdeki yerini aldı. Bilindiği üzere, yüz yüze eğitimde dördüncü hafta sona erecek. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, yaptığı açıklamada öğrencilerin ve velilerin merakla beklediği okullar ne zaman kapanacak ve ara tatil var mı konularına netlik kazandırdı. Öğrencilerin 2 Temmuz'a kadar okulda tutulması konusunda bir planları olduğunu ifade eden Bakan Selçuk, yaz tatili ve ara tatil hakkında aldıkları kararı da kamuoyu ile paylaştı.


Son dakika haberi... Okullarda yüz yüze eğitim devam ederken lise ve ortaokul sınavlarıyla ilgili olarak yeni kararlar alındı. Bu son dakika gelişmesinin ardından okullar ne zaman kapanacak ve ara tatil var mı sorularına yanıt aranmaya başlandı. Yurt genelindeki milyonlarca öğrenci, karnelerin verileceği tarihi öğrenmeye çalışırken Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'tan son dakika açıklaması geldi ve konu netlik kazandı.


2021 OKULLAR NE ZAMAN KAPANACAK? Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un açıklamalarından öne çıkan detay, okulların kapanması ve ara tatil oldu. Bakan Selçuk, okulların kapanması konusunda, 2 Temmuz'a kadar öğrencileri okullarda tutma niyetleri olduğunu belirtirken ara tatil ve yaz tatili konusunda aldıkları kararı da paylaştı.

Yorum Yap

Ara :

Kategoriler :

Mobil Uygulamamız Yayınlandı!

Mobil uygulamamızı Google Play'den indirip istediğiniz okulları kolayca bulabilirsiniz. IOS uygulamamız çok yakında Apple Store'da sizlerle olacak!

Bulunduğunuz okulu seçmelisiniz