eniyiokul.com

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA


eniyiokul.com, Türkiye’nin bütün illerindeki okulları ve öğrencilerini buluşturuyor. Eğitim seviyesi fark etmeksizin öğrencilerin ve velililerin tek isteği kaliteli bir eğitim almak. Hem özel hem de devlet okullarının yer aldığı platformumuzda, Türkiye’nin büyün okullarını listeleyebilir, karşılaştırabilir, yorumlayabilir ve değerlendirebilirsiniz. Bu sayede hangi okulun size uygun olup olmadığını, istediğiniz kriterleri karşılayıp karşılamadığı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca sizin için hazırladığımız eğitim içeriklerine de göz atmak isteyebilirsiniz.

VİZYONUMUZ

VİZYONUMUZ


eniyiokul.com, Milli Eğitim Bakanlığına bağlı tüm okullar hakkında bilgileri öğrenci ve velilere ulaştırmayı amaçlar. Her öğrenci kaliteli bir eğitimi hak eder. Bu amaçla en iyi ve tarafsız bilgileri eniyiokul.com olarak, öğrenci ve velilere ulaştırmayı amaçlıyoruz. Çünkü öğrenciler bizim geleceğimiz.

MİSYONUMUZ

MİSYONUMUZ

 

Geleceğimiz için, geleceğimiz olan çocuklarımız için en iyisini istiyoruz. eniyiokul.com ekibi olarak, öğrencilere, velilere, eğitimcilere kâr Amacı gütmeden katkıda bulunuyoruz.

Mobil Uygulamamız Yayınlandı!

Mobil uygulamamızı Google Play'den indirip istediğiniz okulları kolayca bulabilirsiniz. IOS uygulamamız çok yakında Apple Store'da sizlerle olacak!

Bulunduğunuz okulu seçmelisiniz