eniyiokul.com

İngilizce öğrenenlere ücretsiz denemeli online platform

Çevrimiçi İngilizce öğretimi ve değerlendirmesine yönelik hızla artan talebe yanıt olarak British Council, İngilizce öğrenenler için küresel bir dijital platform olan ‘English Online’ı başlattı.

‘English Online’, öğrencilerin İngilizce dil becerilerini geliştirmek amacıyla öğrenmelerini özelleştirmelerine, ders programlarını seçmelerine, etkileşimli canlı sınıflara katılmalarına ve dünyanın dört bir yanından British Council öğretmenleri ve öğrencileriyle birlikte çalışmasına fırsat tanıyacak şekilde ustalıkla geliştirildi. British Council öğretmenleri tarafından yönetilen sınıflar, en fazla on öğrenciden oluşacak küresel bir yapıda tasarlandı.

Platform, öğrencilerin ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanan 55 dakikalık çevrimiçi ve etkileşimli dersler ve kişiselleştirilmiş çalışma planları sunuyor. İngilizce öğrenenler, nerede olurlarsa olsunlar ‘English Online’a kolayca erişebiliyor ve dil becerilerini haftanın 7 gün 24 saati geliştirebiliyorlar. Her tema paketinin tamamlanmasının ardından, öğrenciye British Council bitirme sertifikası veriliyor.

British Council İngilizce dil uzmanları tarafından geliştirilen ve Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programı (CEFR) ile eşleştirilen ‘English Online’, A2 ile C1 seviyeleri arasındaki tüm öğrenciler için entegre bir öğrenme programı sunuyor. Mevcut seviyelerini belirlemek isteyen öğrencilerin, ‘English Online’ ile ücretsiz seviye testine girmeleri de mümkün...

Daha fazla bilgi ve platformun ücretsiz denemesi için www.britishcouncil.org.tr/english/adults/english-online websitesi ziyaret edilebilir.

Yorum Yap

Mobil Uygulamamız Yayınlandı!

Mobil uygulamamızı Google Play'den indirip istediğiniz okulları kolayca bulabilirsiniz. IOS uygulamamız çok yakında Apple Store'da sizlerle olacak!

Bulunduğunuz okulu seçmelisiniz